Depan

Kde koupit?

Domácí měření mnohdy rozhoduje o kontaktování lékaře. Může tak i zachránit život.

Přesné pulzní oxymetry DEPAN s certifikáty TÜV a CE

Nedostatečný příjem kyslíku si zpravidla pacient s respirační nemocí (jako například Covid-19 ) neuvědomuje. Ve chvíli, kdy dýchací obtíže již vnímá, může být pozdě. Domácí měření aktuálního okysličení krve tak mnohdy rozhoduje o kontaktování lékaře/nemocnice. Oxymetr může zachránit život, přitom stojí méně než bezdotykový teploměr. Novinkou jsou pulzní oxymetry Depan s certifikáty TÜV a CE. 

U zdravého člověka by se nasycenost kyslíkem, hodnota SpO2, měla pohybovat mezi 94 a 100 %. Pokud hodnota poklesne pod 94 %, je nezbytné kontaktovat praktického lékaře nebo nemocnici. U pacientů s nemocí Covid-19 se hladina SpO2 může dostat až na 50 %, aniž by o tom vůbec věděli! SpO2 je tedy životně důležitý parametr, který se naštěstí dá snadno měřit i v domácích podmínkách oxymetry, jednoduchými přístroji, které se nasazují na prst. 

Pulzní oxymetry Depan jsou zdravotnické prostředky určené pro přesné měření kyslíku v krvi. Měří přesně a rychle, jejich rozměry jsou malé, takže je můžete mít stále při ruce. Použití je snadné: Stačí vložit prst do zařízení, nehtem nahoru a upevnit oxymetr na prst. Poté stisknete tlačítko pod displejem. Zařízení ihned zahájí práci a provede měření. Naměřené hodnoty přístroj prezentuje číselně i graficky – sloupcovým grafem (údery srdce) a pletysmografem. Pletysmografická křivka má svůj charakteristický tvar i velikost. Vlivem změny saturace tepenné krve kyslíkem se její tvar a velikost mění. Po vyjmutí prstu se zařízení automaticky vypne po 8 sekundách, čímž šetří baterie. 

Nový pulzní oxymetr DEPAN M130 měří rychle a přesně

Více informací    Přejít do obchodu

Pulzní oxymetr Depan M130 zjistí spolehlivě během pár sekund nejen přesnou hodnotu nasycení krve kyslíkem, tepovou frekvenci (rozsah měření 25-250 tepů za minutu), ale i perfuzní index (PI). Ten udává podíl okysličené krve přicházející s každým novým srdečním tepem ku celkovému množství krve i srdeční frekvenci. Zvukový signál upozorní na překročení hraničních hodnot. Vysoká přesnost měření přístroje DEPAN je ověřena klinickými studiemi. 

Pulzní oxymetr DEPAN M130 (zdravotnický prostředek) nabízí až šest režimů zobrazení naměřených výsledků. Jas OLED displeje lze nastavit, což zvyšuje jeho čitelnost, např. u starších osob. Přístroj ve sportovním, modro-bílém designu má kompaktní rozměry a minimální váhu. I s bateriemi váží asi 50 gramů, můžete jej tak mít stále u sebe. Oxymetr DEPAN M130 má certifikáty TUV a CE. Více na www.variopharma.cz. Doporučená cena 799 Kč

Před použitím doporučujeme podrobně se seznámit s návodem k použití.

Elegantní design, špičkové parametry: DEPAN YK-81C

Více informací    Přejít do obchodu

 

Téměř ihned po vsunutí prstu mezi sondy pulzního oxymetru Depan YK-81C (zdravotnický prostředek) zjistíte spolehlivě jak saturaci krve kyslíkem (SpO2), tak srdeční tep (30-240 tepů/min) i perfuzní index, tedy tři důležité životní funkce. Jestliže výsledky měření přesáhnou hraniční hodnotu, ozve se akustický varovný signál. Naměřené hodnoty jsou zobrazí dvoubarevný OLED displej s nastavitelným jasem pro optimální čitelnost. Přístroj umožňuje volbu z 6 variant zobrazení hodnot. Vysoká přesnost měření oxymetru DEPAN YK-81C byla ověřena klinickými studiemi. Přístroj má certifikáty TUV a CE. Depan YK-81C je pulzní oxymetr s malými rozměry, který můžete mít stále při sobě a provést tak měření dle potřeby kdykoliv a kdekoliv. Přístroj je vhodný nejen pro pacienty s dýchacími obtížemi, astmatiky, nebo osoby s onemocněními srdce, ale i pro zdravé osoby – sportovce nebo ty, kteří se pohybují ve velkých nadmořských výškách, například horolezce. Více na www.variopharma.cz. Doporučená cena 899 Kč

Před použitím doporučujeme podrobně se seznámit s návodem k použití.

Více o výrobcích Depan na www.variopharma.cz. Výrobky Depan poptávejte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, například benu.cz, drmax.cz nebo biotika.net.  

O značce Depan

Pod vlastní značkou Depan dodává společnost Variopharma do lékáren kvalitní zdravotnické prostředky, jako jsou termofory, dávkovače léků, ale také tlakoměry, bezkontaktní teploměry, zvlhčovače vzduchu nebo inhalátory. Prioritou značky je vysoká funkčnost a kvalitní provedení výrobků. Dokladem vysoké kvality výrobků jsou certifikáty Evropské unie CE. Depan zahrnuje sortiment zdravotnických prostředků pro celou rodinu. Více informací naleznete zde: www.depan.cz

Pro další informace nás, prosím, kontaktujte: 

Ing. Marie Hodačová Šimonovská
Privilege PR, Jagellonská 3, Praha 3
Mobil: +420 777 840 414
e-mail: simonovska@privilegepr.cz
Variopharma s.r.o.
Vinohradská 343/6, Praha 2
Mobil: +420 608 645 473
www.variopharma.cz 

Certifikace

Všechny výrobky mají certifikáty, osvědčení SUKL atd. bližší info v detailu výrobku.