Depan

Kde koupit?

Výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Depan i pro velké místnosti

Špatně se vám doma dýchá, trpíte často onemocněním horních či dolních cest dýchacích? Trápí vás suchá pokožka, vysušené rty a pálení očí? Všechny tyto zdravotní potíže mohou být důsledkem nízké vlhkosti prostředí. S ultrazvukovým zvlhčovačem vzduchu Depan od společnosti Variopharma situaci snadno napravíte. S vysokým výkonem pomůže v místnostech do 75 metrů čtverečních.

Je nutné vědět, že optimální hodnota vlhkosti v domácím prostředí je 40–60 %. Zatímco vysoká vlhkost podporuje růst plísní a tím zvyšuje riziko vzniku alergie či astmatu, při příliš nízkých hodnotách vzduch vysušuje pokožku i sliznice. Nebezpečí spočívá v tom, že vysušené sliznice se nedokážou účinně bránit virům a bakteriím a důsledkem je nižší obranyschopnost organismu, častější nachlazení, kašel a další nemoci, objevit se mohou bolesti hlavy, únava. Vysušená pokožka zase rychleji stárne… Zvlhčovač Depan

ZIMA ZA DVEŘMI

Právě v zimním období je přitom suchý vzduch častým problémem. V zimě je jeho vlhkost obecně nižší, ještě více se ale snižuje ve vytápěných prostorách, kde je tedy vhodné ji uměle zvyšovat. Mokré ručníky na topení či odpařovače zavěšené na radiátorech nejsou ideální řešení, neboť s nimi těžko dosáhnete požadovaných hodnot. Účinnější je zvlhčovač. Moderní přístroje tohoto typu totiž dokážou udržovat hladinu vzdušné vlhkosti na optimální úrovni a nehrozí tak převlhčení vzduchu. Ideální jsou taková zařízení, která využívají principu ultrazvuku. Vysokofrekvenční ultrazvukový oscilátor vytváří jemnou mlhu, která nezvyšuje teplotu v prostoru a nehrozí opařením. Výhodou ultrazvukových zvlhčovačů je také tichý provoz a nízká spotřeba. Všechny tyto benefity nabízí i ultrazvukový zvlhčovač Depan 04002011 od společnosti Variopharma, který je řešením i pro větší prostory. Stejně jako všechny výrobky Depan disponuje certifikátem CE Evropské Unie, který zaručuje vysokou kvalitu.

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ DEPAN 04002011

Ultrazvukový zvlhčovač Depan 04002011 vytvoří optimální klimatické podmínky i v rozlehlejších místnostech. Díky vysokému výkonu až 330 ml/hod je totiž vhodný pro prostory až do velikosti 75 m2. Výhodou je nádrž na vodu s objemem 2,6 l. Po jejím naplnění může zvlhčovač pracovat nepřetržitě 7–12 hodin, aniž by se musel doplňovat, tedy na dobu dostatečně dlouhou např. pro dětský spánek. Pokud v zařízení dojde voda, automaticky se vypne. Ultrazvuková technologie zajišťuje tichý provoz, přístroj tak může pracovat i v nočních hodinách. Ovládání je komfortní a jednoduché. Zvlhčovač Depan disponuje i uklidňujícím LED podsvícením. Se svými kompaktními rozměry 30x20x20 cm nezabere v domácnosti příliš mnoho místa a díky atraktivnímu designu jej nemusíte schovávat nikde v rohu, ba naopak, kromě praktické funkce může sloužit i jako bytový doplněk.

Parametry ultrazvukového zvlhčovače Depan 04002011: 

  • doporučená velikost místností: max. 75 m2
  • zvlhčovací výkon až 330 ml/hod., zásobník na vodu 2,6 l
  • LED podsvícení 
  • hlučnost 40 dB, příkon 25 W
  • Rozměry zvlhčovače 30x20x20 cm.
  • Prodej v lékárnách a na e-shopech, např. www.benu.cz, www.drmax.cz, www.biotika.net 
Zvlhčovač Depan - originální balení

O značce Depan

Pod vlastní značkou Depan dodává společnost Variopharma do lékáren kvalitní zdravotnické prostředky, jako jsou termofory, dávkovače léků, ale také tlakoměry, bezkontaktní teploměry, zvlhčovače vzduchu nebo inhalátory. Prioritou značky je vysoká funkčnost a kvalitní provedení výrobků. Dokladem vysoké kvality výrobků jsou certifikáty Evropské unie CE. Depan zahrnuje sortiment zdravotnických prostředků pro celou rodinu. Více na www.variopharma.cz.

Pro další informace nás, prosím, kontaktujte: 

Ing. Marie Hodačová Šimonovská
Privilege PR, Jagellonská 3, Praha 3
Mobil: +420 777 840 414
e-mail: simonovska@privilegepr.cz
Variopharma s.r.o.
Vinohradská 343/6, Praha 2
Mobil: +420 608 645 473
www.variopharma.cz 

Certifikace

Všechny výrobky mají certifikáty, osvědčení SUKL atd. bližší info v detailu výrobku.