Depan

Kde koupit?

Při dýchacích obtížích pomáhá slon, výkonný inhalátor od značky Depan s hravým designem

Inhalace uleví od rýmy i ucpaného nosu, ale které dítě by na ni mělo výdrž! S pístovým inhalátorem Depan ve tvaru slona bude celá „akce“ výrazně jednodušší: Díky vysokému výkonu přístroje dojde k přeměně léčiva z tekutiny na mlžinu rychle, což ocení hlavně maminky neposedných dětí. A vzhledem k tichému chodu mohou děti při inhalaci sledovat třeba oblíbenou pohádku a terapie jim tak lépe uteče. Hravý design ocení děti, přístroj je ale vhodný i pro dospělé.

Inhalátor Inhalace uleví při rýmě a ucpaném nosu či dýchacích obtížích, působí i preventivně. Pístový inhalátor Depan je ideální terapeutickou pomůckou také při léčbě astmatu nebo bronchitidy. Inhalátor vytváří proud vzduchu, který ve výkonném nebulizátoru čili rozprašovači mění tekuté léčivo na aerosolovou mlhu. Ve formě jemné mlhy se částice léčiv lehce dostávají do dýchacího ústrojí a jsou zde snadno absorbovány. Přístroj umožňuje inhalovat nejen léčiva, ale také minerální vody. Inhalace pomáhá zvlhčit horní i dolní cesty dýchací, podporuje rozpouštění hlenu a celkové čištění dýchacích cest. Kromě léčebného účinku můžete inhalátor Depan využít i k úpravě vlhkosti vzduchu nebo provonění interiéru.

Špičkové parametry, hravý vzhled

Inhalátor Depan nabízí velmi dobré technické parametry – produkuje miniaturní kapičky o velikosti 0,5 μm až 10 μm, díky jejichž velikosti se léčivo dostane opravdu i do nejmenších zákoutí dýchacích cest. Vzhledem k vysokému výkonu ≥0,25 ml/min dochází k přeměně formy léčiva z tekutiny na mlžinu rychle, což ocení hlavně maminky neposedných dětí. Další velkou výhodou je tichý chod, jen do 55 dB, děti tak mohou při inhalaci sledovat třeba oblíbenou pohádku a terapie jim lépe uteče. 

Inhalátor má úsporné rozměry (225 x 140 x 100 mm) a nízkou váhu 1,28 kg, lze jej tedy snadno převážet a přenášet. Součástí balení přístroje je bohaté příslušenství – kromě kompresoru a nebulizátoru také vzduchová hadička, maska pro dítě i maska pro dospělého, náustek a 5 ks filtrů. Spolehlivost parametrů i celkovou kvalitu přístroje potvrzuje certifikace CE. Výrobek je registrován v EU jako zdravotnický prostředek. 

Výrobky Depan zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. www.benu.cz, www.biotika.net a www.drmax.cz. 

www.variopharma.cz

O značce Depan

Na zdraví záleží a má smysl o něj pečovat. Značka Depan je zde, aby podpořila zdravější, aktivnější, radostnější život. Vznikla v České republice, pro české zákazníky. Skladba nabídky se postupně rozšiřuje a mění, cíl je ale stále stejný: Chceme do lékáren dodávat kvalitní, vysoce funkční, bezpečné a zároveň cenově dostupné zdravotnické prostředky. 

Pro další informace nás, prosím, kontaktujte: 

Ing. Marie Hodačová Šimonovská
Privilege PR, Jagellonská 3, Praha 3
Mobil: +420 777 840 414
e-mail: simonovska@privilegepr.cz
Variopharma s.r.o.
Vinohradská 343/6, Praha 2
Mobil: +420 608 645 473
www.variopharma.cz 

Certifikace

Všechny výrobky mají certifikáty, osvědčení SUKL atd. bližší info v detailu výrobku.